Pietrucha - Pietrucha International

Parallax - Pietrucha

Kontakt

Wyśrodkowany tekst - Pietrucha

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

W skład Grupy PIETRUCHA wchodzą firmy handlowe oraz zakłady przetwórstwa tworzyw sztucznych.

O firmie - Pietrucha

Pełne dane firmy

Pietrucha Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością International Sp. K

98-235 Błaszki ul. Przemysłowa 10

NIP: 827-230-63-26

Współrzędne GPS:

GPS N: 51° 39' 10" E: 18° 26' 53"

tel. 43 829 20 51

fax. 43 829 26 55

e-mail: sekretariat@pietrucha.pl

Imię i nazwisko Funkcja Telefon E-mail
mgr inż. Wojciech Walaszek Inżynier geotechnik | Doradca projektowy 506 011 292 w.walaszek@pietrucha.pl
Waldemar Ślusarski Dyrektor handlowy 507 102 777 handlowy@pietrucha.pl
Dział księgowości 43 829 20 51 wew. 43 ksiegowosc@pietrucha.pl
Dział kadr 43 829 20 51 wew. 56 kadry@pietrucha.pl
Liliana Kokoszka-Małolepsza Export Manager 501 623 995 export@pietrucha.pl
Tomasz Zaremba Export Manager 513 094 015 t.zaremba@pietrucha.pl
Dariusz Sibiński Sprzedaż krajowa POLGRID 507 102 754 polgrid@pietrucha.pl
Piotr Marczak Sprzedaż krajowa EcoLock region południowy 507 102 760 p.marczak@pietrucha.pl
Dariusz Wajs Sprzedaż krajowa EcoLock region północny 501 623 729 d.wajs@pietrucha.pl
S. i A. "Pietrucha" Sp. z o.o.

95-054 Ksawerów ul. Szkolna 29

NIP: 728-22-64-793 Regon: 472191253

Kapitał zakładowy spółki - 3.868.000,00 zł

KRS 0000034784 Sąd Rejonowy Dla Łodzi-Sródmiescia

Współrzędne GPS:

N: 51° 41' 05" E: 19° 22' 45"

tel. 42 212 84 84

fax 42 212 84 87

e-mail: sekretariat.ksawerow@pietrucha.pl

Imię i nazwisko Funkcja Telefon E-mail
Robert Kurowski Dyrektor handlowy 506 011 294 handlowy.ksawerow@pietrucha.pl
Władysław Sikorski Handlowiec 507 102 762 w.sikorski@pietrucha.pl
Artur Solarski Dyrektor finansowy 507 102 755 finansowy.ksawerow@pietrucha.pl
Agnieszka Latkowska 42 212 84 84 wew. 43 ksiegowosc.ksawerow@pietrucha.pl
Daniel Kolasiński Dyrektor Produkcji 506 011 290 produkcyjny.ksawerow@pietrucha.pl
Dariusz Wajs Sprzedaż krajowa 501 623 729 d.wajs@pietrucha.pl
PARAPETY Sp. z o.o.

98-235 Błaszki ul. Przemysłowa 10

NIP: 727-23-61-885 Regon: 472014172

Kapitał zakładowy spółki - 50.000 zł

KRS 0000063645 Sąd Rejonowy Dla Łodzi Śródmieście

Współrzędne GPS:

GPS N: 51° 39' 10" E: 18° 26' 53"

tel. 43 829 20 51

fax. 43 829 26 55

e-mail: pietrucha@pietrucha.pl

Imię i nazwisko Funkcja Telefon E-mail
Jerzy Pietrucha Prezes Zarządu
Dariusz Rozbiegała Dyrektor kom. 506 011 296 dyrektor@pietrucha.pl
Iwona Winowka Sprzedaż detaliczna 43 829 20 51 wew. 32 detal@pietrucha.pl
Krzysztof Łoin Sprzedaż TerraDeck 507 102 780 loin@pietrucha.pl

Dodanie mapy google do strony - Pietrucha

Formularz kontaktowy - Pietrucha





Wybierz temat *